Зовнішньоекономічна діяльність, валютне регулювання

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ:

Зовнішньоекономічні контрактиВалютний контроль
Митне оформлення товарів та податкове плануванняРеєстрація кредитних договорів з нерезидентами в НБУ (кредит, позика, фінансова допомога)
Притягнення до відповідальності за порушення валютного законодавстваАкти цінової експертизи договорів Державного інформаційно-аналітичного центру моніторингу зовнішніх товарних ринків (Держзовнішінформ)
Судові спори та міжнародний арбітражОтримання індивідуальних ліцензій НБУ (інвестування за кордон, перерахування грошей на рахунки за кордоном тощо)


Зовнішньоекономічна діяльність є одним з найбільш пріоритетних напрямків сьогоднішньої економіки. Запорукою безпечного здійснення зовнішньоекономічних операцій є такі елементи як грамотний зовнішньоекономічний контракт, належне митне оформлення товарів, проведення розрахунків відповідно до вимог валютного законодавства і податкове планування.

Фахівці юридичного департаменту HLB UKRAINE, які мають багаторічний досвід роботи у сфері зовнішньоекономічної діяльності, готові запропонувати Вам послуги з правового аналізу та підготовки грамотних зовнішньоекономічних договорів, які відповідають вимогам українського законодавства, міжнародних угод та конвенцій, а також відображають реальні домовленості сторін. Підготовлений нашими юристами контракт дозволить Вам уникнути проблем з контролюючими (податковими та митними) органами, оптимізувати податкове навантаження, а також мінімізувати ризик невиконання контрагентом договору.

Не менш важливе місце в переліку наших послуг займає супроводження різних процедур, пов'язаних з валютним регулюванням, таких як: отримання індивідуальних ліцензій НБУ на здійснення валютних операцій, реєстрація кредитних договорів з нерезидентами в НБУ, отримання актів цінової експертизи зовнішньоекономічних договорів тощо. Зазначені послуги передбачають повне супроводження процесу, яке включає консультування, підготовку всіх необхідних документів, представництво в органах державної влади тощо.

Крім того, ми завжди готові допомогти Вам у питаннях оскарження незаконних рішень органів податкової та митної служби, НБУ, зокрема, таких як притягнення до відповідальності за порушення валютного, митного та податкового законодавства: накладення штрафних санкцій, застосування індивідуального режиму ліцензування зовнішньоекономічних операцій, тимчасове призупинення зовнішньоекономічної діяльності тощо. Кваліфіковані юристи швидко та грамотно допоможуть вирішити наявні проблеми, а у випадку необхідності й захиститися в суді.ПОЗИТИВНІ СТОРОНИ ТА РЕЗУЛЬТАТИ ПОСЛУГ:

Мінімізація ризику невиконання контрагентом зовнішньоекономічного договоруМінімізація ризику притягнення до відповідальності за порушення валютного законодавства
Швидке отримання ліцензії НБУ, акта цінової експертизи, реєстрації договоруПозитивний розгляд судового спору