Послуги з підбору персоналу

Підбір персоналу є одним із основних факторів, який визначальними чином впливає на ефективність роботи компанії і досягнення нею поставлених цілей. Цінність трудових ресурсів визначається їх кваліфікацією, досвідом та професійними здібностями. Правильно підібраний персонал та його відповідність кваліфікаційним вимогам, сформованим у відповідності до очікуваних результатів, являється запорукою фінансового благополуччя компанії, а також постійного її зростання.

Ефективний підбір персоналу потребує виконання комплексного підходу, застосування спеціальних знань та необхідних методик. Володіючи унікальним досвідом, отриманим протягом більше двох десятиліть здійснення власної діяльності та у співпраці з нашими партнерами, ми допоможемо Вам у пошуку кваліфікованого персоналу та підбору топ-менеджерів, менеджерів середньої ланки та рядових спеціалістів за спеціальностями економіст, бухгалтер, юрист, оцінювач та інші. В залежності від потреб та вимог замовника застосовуються диференційовані підходи у підборі персоналу, що дозволяють забезпечити бажаний результат.

Нашим головним пріоритетом є потреби замовника. Тому, спочатку обов’язково виявляються реальні потреби в посаді, встановлюються чіткі цілі для відбору та складається портрет найбільш прийнятного працівника. Якісний співробітник - це не лише привабливе резюме, але й певний набір особистих якостей, для аналізу яких ми використовуємо власні відпрацьовані методики. З кожним кандидатом проводяться попередні співбесіди, збираються відгуки та характеристики, аналізується відповідність необхідній посаді. При аналізі використовуються сучасні та індивідуально підібрані методики, проводиться психологічне та аналітичне тестування, спеціальна перевірка, що дозволяє виявити наявність можливих судимостей, злочинних зв’язків та схильностей, визначається рівень морально-психологічної стійкості, вразливості, почуття повноцінності. На зустріч до керівника компанії потрапляють лише кандидати, які пройшли комплексний відбір на вакантні посади.

Процедура підбору персоналу здійснюється наступним чином:

1. Отримання запиту від клієнта.

2. Підписання договору про надання послуг, та договір про нерозголошення конфіденційній інформації.

3. Збір та аналіз резюме кандидатів на вакантну посаду.

4. Телефонний скринінг резюме.

5. Персональне інтерв'ю: перевірка професійних навиків і особистісних особливостей кандидата.

6. Проходження кандидатом професійних і психологічних тестів.

7. Перевірка рекомендацій кандидата з попередніх місць роботи та інших джерел.

8. Формування портрета кандидата та надання інформації про кандидата клієнту.

9. Інтерв’ю клієнта - роботодавця з кандидатом.

10. Рішення клієнта по кандидату.

Кваліфікація і досвід наших працівників дозволяє адекватно і об’єктивно оцінювати індивідуальний та професійний рівень кандидатів та гарантувати оптимальні кадрові рішення.

Скористайтеся послугою професіоналів - відчуйте перевагу.