Податковий консалтинг, планування, податковий аудит


  • податковий Due Diligence

  • податковий аудит та податковий консалтинг

  • податкове планування (розробка, впровадження, моніторинг)

  • консультації за податковими деклараціями

  • підготовка податкових декларацій про майновий стан і доходи

  • представлення інтересів іноземних та вітчизняних компаній

  • міжнародне податкове планування


Ми пропонуємо практичні рішення в галузі оподаткування, які засновані на глибоких знаннях і досвіді наших фахівців, а також на розроблених нами методологіях. Розробляючи процедури оптимізації, ми здійснюємо їх впровадження, обслуговування, моніторинг і поточний супровід. Це дозволяє своєчасно реагувати на будь-які зміни у законодавстві або діловій практиці і оперативно вносити в роботу необхідні коригування.

Наша багаторічна практика і ефективна взаємодія з податковими органами, їх консультаційними службами, керівниками та співробітниками, дозволяють нам бути в курсі останніх тенденцій та планів щодо всіх видів податків і податкового консалтингу.

У роботі з нашими клієнтами і партнерами ми пропонуємо законні, перевірені і надійні способи податкового планування, податкового аудиту, податкового консалтингу, засновані на застосуванні різних податкових режимів, ефективному використанні податкових пільг, грамотній побудові структури підприємства або холдингу.

Співпрацюючи із закордонними колегами у мережі HLB International, ми маємо можливість розробити оптимальну структуру групи в межах міжнародного податкового планування, реалізувати її та здійснювати поточний супровід і керування.

Маючи великий досвід роботи з іноземними компаніями, ми допомагаємо клієнтам у вирішенні питань постановки іноземних осіб на облік у податкових органах, відкриття банківських рахунків.

Для здійснення робіт по кожному проекту ми оперативно формуємо команду консультантів, які мають необхідні навички в галузі оподаткування і права, а також володіють відповідними галузевими знаннями. Завдяки цьому ми добре розуміємо своїх клієнтів і можемо не просто допомагати їм вирішувати приватні задачі, а давати комплексні рекомендації, виходячи з розуміння ситуації в цілому.