Судові спори

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ:

Спори за договірними зобов'язаннями (примусове виконання договору, стягнення заборгованості та інше) Податкові та митні спори (зокрема, оскарження податкових повідомлень-рішень)
Відшкодування шкоди (реальні збитки, упущена вигода, моральні збитки)Оскарження рішень і дій органів державної влади
Корпоративні спори Спори із споживачами
Трудові спориЄвропейський суд з прав людини


Судовий розгляд цей той універсальний інструмент, який дозволяє захистити свої інтереси в усіх сферах бізнесу та повсякденного життя. Супроводження судових процесів є одним з провідних напрямків діяльності HLB UKRAINE.

Команда досвідчених юристів гарантує кваліфіковане ведення різних категорій спорів з максимально позитивним для клієнта результатом. Наші фахівці проведуть оцінку перспектив у справі, визначать наявність ризиків та можливості вирішення спору у досудовому порядку, а також допоможуть спрогнозувати перспективи судового процесу та прийняти всі заходи, необхідні для захисту Ваших інтересів.

Супровід судової справи включає в себе консультування клієнта з питань ведення справи, розробку стратегії ведення справи, підготовку документів процесуального характеру і доказів по справі, а також безпосередню участь у судових засіданнях.

Фахівці юридичного департаменту HLB UKRAINE оперативно підготують апеляційні та/або касаційні скарги для оскарження незаконних рішень судів, а також допоможуть переглянути справу за нововиявленими обставинами. У випадку необхідності, ми також підготуємо всі документи для перегляду справи у Верховному суді України, а також в Європейському суді з прав людини.

Крім безпосереднього супроводження судових процесів, наші юристи також надають допомогу у виконанні судових рішень через органи державної виконавчої служби.ПОЗИТИВНІ СТОРОНИ ТА РЕЗУЛЬТАТИ ПОСЛУГ:

Стягнення існуючої заборгованості та збитків Захист ділової репутації компанії
Скасування незаконних рішень органів державної владиЗахист прав власності
Запобігання незаконному притягненню підприємств та громадян до відповідальностіВиконання судового рішення