Перевірки контролюючих органів

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ:

Запити контролюючих органів Перевірки податкових органів та Пенсійного фонду
Контрольна закупівля Перевірки Інспекції з питань праці
Інструкції та положення про перевіркиПеревірки Державної інспекції захисту прав споживачів
Оскарження дій та рішень контролюючих органівПеревірки органів пожежної безпеки та СЕС
Представництво в судіСлідчі дії (обшук, виїмка)


На сьогоднішній день український бізнес перебуває під постійним контролем з боку державних органів. Зазначений контроль реалізується за допомогою численних перевірок, які не завжди відповідають вимогам закону.

Спеціалісти юридичного департаменту HLB UKRAINE допоможуть Вам запобігти незаконним діям контролюючих органів та уникнути незаконного притягнення компанії, а також її посадових осіб до відповідальності.

Ми не тільки надамо професійну консультацію з питань правомірності проведення перевірки (планової та позапланової документальної, фактичної), повноважень перевіряючих, прав компанії, правових наслідків перевірки, але й приймемо безпосередню участь у її проведенні в якості правових консультантів.

У випадку порушення перевіряючими вимог закону, перевищення своїх повноважень, незаконного притягнення до відповідальності або винесення незаконних рішень, ми допоможемо Вам оскаржити такі рішення та дії в адміністративному або судовому порядку.ПОЗИТИВНІ СТОРОНИ ТА РЕЗУЛЬТАТИ ПОСЛУГ:

Запобігання безпідставному притягненню компанії до адміністративної відповідальності та застосування санкційЗапобігання безпідставному розголошенню конфіденційної інформації
Запобігання безпідставному притягненню працівників компанії до кримінальної або адміністративної відповідальностіЗлагоджена робота компанії в момент проведення перевірок, слідчих дій без переривання робочого процесу