Юридичні послуги у Києві

договірне правореєстрація, перереєстрація і ліквідація підприємств судові спори нерухомість
зовнішньоекономічна діяльність, валютне регулювання іноземні представництва міжнародний арбітраж трудове право
іноземне інвестування купівля-продаж бізнесуперевірки контролюючих органівінтелектуальна власність
антимонопольне правоміграційні послуги (для іноземних громадян) адвокати з економічних злочинівбанкрутство
проведення семінарів з правових питаньрозсилка актуальних новин законодавствапереклад та нотаріальне посвідчення документівлегалізація та апостилювання українських документів


Бізнес в Україні має унікальну специфіку: постійно перебуває під контролем державних органів, працює з ризиком невиконання контрагентами своїх зобов'язань і схильний до не завжди чесної конкуренції. Ці фактори роблять обов'язковою наявність грамотних юридичних консультантів, які допоможуть Вам запобігти ризикам і уникнути негативних наслідків.

Забезпеченням правової підтримки діяльності клієнтів займається дочірня структура HLB UKRAINE - компанія HLB UKRAINE Legal Services. Команда кваліфікованих юристів та адвокатів, які працюють в різних напрямках, дозволяє HLB UKRAINE Legal Services гарантувати високу якість надання послуг.

Багаторічний досвід супроводу бізнесу в Україні дозволяє нам з легкістю знаходити спільну мову з закордонними та українськими клієнтами, чітко розуміти їх цілі та інтереси, допомагаючи в реалізації бізнес-проектів.


УМОВИ СПІВПРАЦІ:

Аутсорсинг

Юридичний аутсорсинг передбачає передачу всієї існуючої в компанії юридичної роботи нашим фахівцям. Супровід діяльності здійснюється щоденно шляхом постійної підтримки зв'язку з клієнтом за допомогою електронної пошти і телефонного зв'язку. Фахівці компанії HLB UKRAINE Legal Services можуть гідно замінити штат внутрішніх юристів компанії, підвищивши результати правової роботи свого клієнта.

Консультування

На загальних умовах консультування ми пропонуємо нашим клієнтам послуги з усного консультування та підготовки письмових висновків з різних питань, послуги з правового аналізу існуючих та розробки нових договорів, участь в переговорах, підготовку різних документів процесуального характеру, представлення інтересів клієнта перед третіми особами та в органах державної влади, супровід судових та арбітражних процесів. Фахівці компанії HLB UKRAINE Legal Services завжди зможуть надати актуальні рекомендації, які цікавлять клієнта, оцінити ризики і допомогти в розробці бізнес-схем.

Супровід процедур

Для супроводу певних процедур, таких як: реєстрація компаній, отримання дозвільних документів, супровід інших проектів, HLB UKRAINE Legal Services пропонує можливість укладення договору на повний супровід того чи іншого процесу. Даний вид співпраці, як правило, передбачає надання комплексу послуг, необхідних для досягнення поставленої мети, і включає в себе всі витрати, пов'язані з наданням таких послуг (державні платежі, нотаріальні та інші витрати).


Due diligence (юридичний аудит)

Юридичний аудит (Due Diligence) - являє собою правову оцінку певного об'єкта (зокрема, бізнесу), з метою визначення існуючих ризиків і захисту як самого об'єкта, так і інтересів його власників. Особливості проведення Due Diligence, зокрема, предмет і обсяги перевірки, залежать від об'єкта перевірки та погоджуються сторонами попередньо. В результаті перевірки клієнт отримує детальний звіт, підготовлений фахівцями HLB UKRAINE Legal Services, який розкриває повну картину правової благонадійності об'єкта та наявність ризиків.