Купівля-продаж бізнесу

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ:

Проведення юридичного аудиту (due diligence) діючого бізнесуПеререєстрація (внесення змін до установчих документів)
Реорганізація, злиття та поглинання (M&A)Реєстрація іноземних інвестицій
Придбання корпоративних правАнтирейдерство
Придбання цілісного майнового комплексу (ЦМК)Корпоративні спори, захист інтересів в суді


Придбання діючого бізнесу є одним з поширених способів інвестування. Таке придбання може здійснюватися різними способами, зокрема, такими як: придбання ЦМК чи корпоративних прав. В ході реалізації зазначених процедур виникає ряд питань, з якими Вам допоможуть розібратися фахівці HLB UKRAINE Legal Services.

З метою захисту інтересів інвестора та забезпечення дотримання вимог українського законодавства, юридичний департамент HLB UKRAINE пропонує такі послуги як: проведення due diligence бізнесу, що дозволяє визначити «юридичну чистоту» придбаного об'єкта та рівень його інвестиційної привабливості, супроводження процесу отримання дозволів АМК на концентрацію, повне супроводження процесу реорганізації (зокрема, приєднання, виділення, перетворення, поділ) тощо.

Наші юристи візьмуть на себе турботу з повного супроводження угоди, включаючи її планування, консультування з питань корпоративного права та оподаткування, підготовку та погодження проектів договорів, підготовку всієї дозвільної документації, реєстрацію змін в органах державної влади.

Крім того, наші фахівці допоможуть захистити діючий бізнес від незаконних посягань третіх осіб, попередити можливі рейдерські атаки та забезпечити захист інтересів законних власників компанії.ПОЗИТИВНІ СТОРОНИ ТА РЕЗУЛЬТАТИ ПОСЛУГ:

Оцінка інвестиційної привабливості та повна обізнаність про об'єкт інвестуванняПовна відповідність угоди про придбання вимогам законодавства
Мінімізація ризику визнання договорів недійсними та позбавлення покупця придбаного бізнесуМінімізація ризику незаконного (рейдерського) захоплення бізнесу