Іноземні представництва

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ:

Реєстрація іноземних представництв Оподаткування представництв, усунення подвійного оподаткування
Зміна голови представництва та інші зміниПридбання та реєстрація автомобілів на представництво
Оформлення службових карток для іноземних співробітниківСупроводження продажу майна представництва
Закриття (ліквідація) іноземних представництвДопомога у митному оформленні ввезення майна


Іноземне представництво - це структурний підрозділ іноземної компанії на території України, який не має статусу юридичної особи, та створюється з метою просування іноземного бізнесу.

Юридичний департамент HLB UKRAINE пропонує Вам швидке та якісне вирішення всіх питань, пов'язаних з відкриттям та роботою іноземних представництв на території України.

Процес відкриття іноземного представництва в загальному порядку досить складний та тривалий, а самостійна його організація може зайняти не менше трьох місяців. Завдяки підтримці нашої компанії, Ви зможете отримати повністю готове до роботи представництво всього за один місяць. Ми допомагаємо у відкритті представництв як з правом, так і без права ведення господарської діяльності.

Фахівці юридичного департаменту HLB UKRAINE надають послуги з розробки внутрішньої документації представництва (положення про представництво, кошторис, довіреності, накази тощо), консультують з питань трудового права та кадрового діловодства.

У випадку закриття представництва, ми будемо раді допомогти Вам з його ліквідацією, скороченням штату, продажем майна представництва або вивезенням його за кордон, а також будь-якими іншими питаннями, які виникають в процесі ліквідації.
ПОЗИТИВНІ СТОРОНИ І РЕЗУЛЬТАТИ ПОСЛУГ:

Швидка реєстрація іноземного представництва Швидке оформлення дозволу на роботу для іноземних співробітників
Мінімізація ризику порушення представництвом податкового законодавстваШвидке закриття (ліквідація) іноземного представництва з мінімальною участю материнської компанії