Банкрутство

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ:

Ініціювання банкрутстваАрбітражний керуючий (розпорядник майна, ліквідатор)
СанаціяАудит боржника
Захист від приховування банкрутстваПідготовка плану фінансового оздоровлення боржника
Захист інтересів кредиторів в судіЛіквідація


Банкрутство - складна та тривала процедура, яка створює ряд труднощів та фінансових втрат як для боржника, так і для його кредиторів. Грамотні фахівці, що мають досвід роботи в даній сфері, допоможуть полегшити процес банкрутства.

Компанія HLB UKRAINE надає клієнтам широкий спектр послуг у сфері банкрутства, до яких відносяться представництво інтересів різних учасників даних відносин, зокрема, кредитора, боржника, їх власників і керівництва компанії-боржника.

Юристи нашої компанії здійснюють підготовку необхідного пакету документів для ініціювання процедури банкрутства та подання документів до суду, захисту інтересів кредиторів у суді, здійснюючи контроль на всіх стадіях процедури банкрутства. Крім того, ми допоможемо оскаржити угоди з виведення активів, здійснити повернення незаконно реалізованого майна, ініціювати порушення кримінальних справ за доведення до банкрутства, шахрайство, зловживання службовими повноваженнями та службову недбалість, допоможемо стягувати суми незаконно отриманих коштів з керівників та/або акціонерів/учасників боржника.

У рамках представництва інтересів боржника ми надаємо послуги арбітражного керуючого, з перевірки фінансового стану боржника та підготовки плану його оздоровлення, зі складання реєстру кредиторів, з оцінки та продажу ліквідаційної маси тощо.ПОЗИТИВНІ СТОРОНИ ТА РЕЗУЛЬТАТИ ПОСЛУГ:

Відновлення платоспроможності боржникаПовернення незаконно реалізованого майна боржника
Стягнення дебіторської/кредиторської заборгованості боржникаПритягнення посадових осіб боржника до майнової відповідальності
Ліквідація підприємства-банкрута