Антимонопольне право

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ:

Економічна концентрація, злиття та поглинання (M&A)Складання дистриб'юторських та дилерських угод, які відповідають антимонопольному законодавству
Антиконкурентні узгоджені дії Ціноутворення, знижки, бонуси
Захист від недобросовісної конкуренціїОскарження рішень АМК
Зловживання монопольним положеннямЗахист інтересів в суді внаслідок порушення суб'єктами антимонопольного законодавства


Неправомірна конкуренція це проблема, з якою зустрічається будь-який затребуваний бізнес в Україні. Крім того, ва Україні існує практика незаконного притягнення компаній Антимонопольним комітетом (АМК) до відповідальності за порушення антимонопольного законодавства.

Для захисту Вашого бізнесу від неправомірного впливу конкурентів та контролюючих органів спеціалісти юридичного департаменту HLB UKRAINE пропонують широкий перелік послуг у сфері конкурентного права.

Ми пропонуємо нашим клієнтам послуги з отримання дозволів АМК на концентрацію, погодженням з АМК антиконкурентних узгоджених дій, підготовки відповідей на запити АМК та заперечень проти рішень АМК. У випадку порушення Вашими конкурентами чинного законодавства, ми допоможемо Вам з підготовкою заяв до органів АМК про порушення конкурентного законодавства.

Наші послуги передбачають антимонопольний аудит, консультування з питань дотримання конкурентного законодавства, розробку договорів, що відповідають вимогам закону про захист конкуренції, перевірку рекламних матеріалів на предмет їх відповідності закону, представництво інтересів в державних органах тощо.

Кваліфіковані юристи нашої компанії допоможуть Вам попередити можливі проблеми у даній сфері, а при необхідності також оскаржити рішення АМК та учасників ринку в судовому порядку.ПОЗИТИВНІ СТОРОНИ ТА РЕЗУЛЬТАТИ ПОСЛУГ:

Позитивний результат розгляду справи в АМК, судового розгляду Захист ділової репутації компанії
Мінімізація ризику притягнення до відповідальності за порушення антимонопольного законодавстваСтягнення з винних осіб збитків, заподіяних внаслідок порушення антимонопольного законодавства