Адвокати з економічних злочинів

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ:

ст. 205 КК - Фіктивне підприємництво ст. 212 КК - Ухилення від сплати податків, зборів
ст. 209 КК - Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхомст. 212-1 КК - Ухилення від сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування


У зв'язку із фіскальним підходом до донарахування компаніям податкових зобов'язань з боку органів Міндоходів, почастішала практика необґрунтованого притягнення посадових осіб таких підприємств (директорів, бухгалтерів) до адміністративної та кримінальної відповідальності. Саме для вирішення даних питань на допомогу приходить адвокат з економічних злочинів.

Адвокат з економічних злочинів - це «податковий адвокат» або «адвокат з податкових злочинів», який допоможе уникнути незаконного притягнення до персональної кримінальної відповідальності.

Серед фахівців HLB UKRAINE Ви знайдете професійних аудиторів, експертів і адвокатів, які оперативно та якісно нададуть Вам правову підтримку у зазначених справах та позбавлять Вас від зайвих хвилювань.

Наші висококваліфіковані фахівці готові запропонувати Вам повний комплекс послуг, пов'язаних з веденням зазначеної категорії справ, зокрема: консультування з податкового та кримінального права, кримінального процесу, складання відповідей на запити правоохоронних органів, участь під час проведення перевірок, допитів, обшуків, вилучення документів і речей, оскарження незаконних рішень та дій правоохоронних органів (зокрема, слідчого, прокурора, судді), участь у судовому розгляді, підготовка адвокатських запитів та інше.

Звернувшись до наших фахівців за допомогою в питаннях, пов'язаних з кримінальним переслідуванням в категорії економічних злочинів, Ви захистите себе та свій бізнес.ПОЗИТИВНІ СТОРОНИ ТА РЕЗУЛЬТАТИ ПОСЛУГ:

Повне виправдання Звільнення від кримінальної відповідальності
Припинення кримінальної справиМінімізація покарання чи інших негативних наслідків